• Pomůžeme vytvořit aplikaci, se kterou budete spokojeni a přinese Vám novou obchodní příležitost či předběhne konkurenci.
  • Náš tým nadšených a zkušených lidí do vývoje software se postará, aby aplikace prosperovala a byla dle Vašich představ.

Jsme mladá, agilní a flexibilní společnost zbožňující nové výzvy a možnost řešit Vaše problémy!

Naše službyObjevte, co pro Vás můžeme udělat

Mobilní aplikace

Naším hlavním zaměřením jsou aplikace pro všechny majoritní systémy: iOS, Android a Windows Phone. Jsme schopni dodat nativní aplikaci pro specifickou platformu nebo ušetřit Vaše prostředky díky multiplatformnímu vývoji.

Software na míru

Provádíme také programování na míru dle konkrétního klienta. Vytvoříme desktop aplikaci, webovou službu či interní systém.

Poradenství & Outsourcing

Potřebujete pouze poradit nebo chcete zapůjčit naše programátorské znalosti a dovednosti? Neváhejte a kontaktujte nás!

PortfolioNaše nejúspěšnější aplikace

Queue Tracker application

Queue Tracker

Ozkoušejte naši novou aplikaci pro měření a správu všech možných front, čímž Vám umožňuje předejít čekání. Aplikace je primárně určená návštěvníkům zábavních parků po celém světě.

Více informací
StrongBeaver Framework

Strong Beaver

Koukněte na náš framework, který využíváme pro tvorbu našim úžasných mobilních aplikací. K vyzkoušení poslouží ukázková aplikace demonstrující, co chytrý framework dokáže. Vše je open source a dostupné na GitHubu.

Více informací

O násProfesionální software inženýři

Vývojářské technologieHlavním jazykem je u nás C#

Zaměřujeme se na zakázkový vývoj a realizaci aplikací všech mobilních platforem. Vývoj je založený na technologii Xamarin, ale zvládáme i nativní aplikace pro konkrétní operační systém či webové aplikace, které budou tak chytré a intuitivní, že je nerozpoznáte od nativních. Klademe důraz na jednoduché ovládání a dokonalé uspokojení potřeb uživatelů.

Vedle mobilních aplikací jsme také specialisté na kompletní sortiment .NET technologií. Od desktopových aplikací, přes webové portály založené na ASP.NET MVC po hostované služby v Azure cloud.

Používané nástrojeEfektivní vývoj je rychlejší a levnější

K dosažení profesionálních výsledků a ušetření Vašich prostředků využíváme všechny dostupné moderní technologie a nástroje.

Náš vývojový proces je maximálně agilní a flexibilní. Během návrhu UI užíváme Invision pro usnadnění komunikace s klientem. Interní komunikaci, správu úloh a DMS řešíme pomocí produktů společnosti Atlassian, náš kód je spravován technologií Git a kompilován uvnitř TeamCity. Zpětná vazba z aplikací je realizována v nástrojích HockeyApp a Application Insights. Pro lepší škálovatelnost a virtualizaci doporučujeme využít Azure cloud.

Process vývojeAgilní metodika

Vize

Společná a přátelská komunikace vedoucí k oboustranné představě o projektu.

Návrh

Ucelení vize a bližší představy o aplikaci, uzavření smlouvy a stanovení rámcové ceny.

Specifikace

Podrobnější specifikace projektu, grafika, wireframes a akceptační podmínky.

Agilní vývoj a testování

Celkový vývoj probíhá v krátkých cyklech, kde klademe důraz na zpětnou vazbu a uspokojení Vašich potřeb a požadavků.